Середа, 01.05.2024, 00:56

Анкетування із самооцінювання роботи школи

АНКЕТА ДЛЯ БАТЬКІВ

Шановні батьки!

Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре у школі. Анкета анонімна, бо ми не збираємо персональні дані батьків, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді.
Відповідаючи на кожне запитання, обирайте один варіант відповіді (якщо у формулюванні не вказано інше). Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети.
Дякуємо за участь!
Посилання для проходження анкетування:

1. Анкета «Школа в якій навчається моя дитина»

2. Анкета «Мій погляд на школу»

АНКЕТА ДЛЯ УЧНІВ

Любий друже! Просимо Вас взяти участь  в анонімному опитуванні. Питання містять варіанти відповідей. Позначте той, який співпадає з Вашою думкою. На данні запитання потрібно відповідати самостійно. Дякуємо за участь!

1. Анкета «Школа в якій я навчаюсь»

2. Анкета «Моє ставлення до школи»

АНКЕТА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Шановні колеги! Просимо Вас  взяти участь в опитуванні. Анкета містить сто тверджень, до кожного твердження запропоновано п'ять варіантів відповідей. Вам необхідно обрати один із варіантів та поставити відмітку. Сподіваємося, що запропонована анкета сприятиме Вашому професійному розвитку. Ви зможете належним чином оцінити власні сили та виявити резерви для подальшого професійного зростання.

Анкета «Професійне вдосконалення»

Результати анкетування батьків.

ნანახია: 221 | დაამატა: TeacherVova | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0