Вівторок, 28.01.2025, 04:33
Ласкаво просимо Гость | RSS

Середня загальноосвітня школа № 9 м. Львова

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 270
Користувачі

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

майбутніх першокласників


                              ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Любіть дитину. Знаходьте радість у спілкуванні з нею. Дайте дитині місце в сім’ї. Хай не буде жодного дня без прочитаної книжки! Нехай цікава книга буде найкращим дарунком для Вашої дитини. Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мову і спонукайте до мислення. Цікавтеся справами і проблемами дитини. Дозволяйте дитині малювати, клеїти, вирізати, ліпити. Це розвиває її творчу уяву. Організовуйте сімейні екскурсії, екскурсії по місту, походи з обов’язковим спільним обговоренням. Надайте перевагу повноцінному харчуванню дитини, а не розкішному одягу. Обмежте перегляд телепередач, роботу за комп’ютером до ЗО хвилин на день. Вчіть дитину вибирати корисні телепередачі для перегляду, правильно розподіляти свій час. Привчайте дітей до самообслуговування, формуйте трудові навички. Не робіть з дитини лише споживача. Хай вона буде рівноправним членом сім’ї зі своїми правами і обов’язками. Ознайомте дитину із родовим деревом. Навчіть її турбуватися про менших, старших, хворих. Навантаження для школяра Ніколи не відправляй дитину одночасно в перший клас і якийсь гурток чи секцію. Саме початок «дорослого» шкільного життя вважається для неї важким стресом. І якщо малюк не матиме можливості піти погуляти, відпочити, а після – зробити уроки без поспіху, то у нього можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям. Тому, якщо заняття спортом і музикою здаються тобі необхідною частиною розвитку твоєї дитини, почни водити її туди ще за рік до початку навчання.

                        Виконання домашніх уроків Пам’ятай, що син чи донька можуть концентрувати свою увагу на чомусь не більше 15 хвилин. Тому, коли ти будеш робити з малюком уроки, після 15 хвилин занять – перервіться і обов’язково відпочиньте, наприклад, зробіть фізичну зарядку. Можна просто пострибати на місці раз 10, потанцювати під веселу музику кілька хвилин. До речі, починати робити домашні завдання краще з письма. Добре також чергувати усні завдання з письмовими. Загальна тривалість таких занять не повинна перевищувати години.

                       Комп’ютер у житті школяра Телевізор, комп’ютер і будь-які заняття, які вимагають великого зорового навантаження, варто проводити не більше години в день. У цьому впевнені багато лікарів-офтальмологів у всіх країнах світу. Не забувай хвалити свого малюка Протягом першого року навчання дитина як ніколи потребує підтримки батьків. Адже зараз вона формує свої особисті відносини з вчителями і однокласниками. Крім того, вона також і вперше розуміє, що з нею хтось хоче подружитися, а хтось – не хоче… Так у дитини складається власний погляд на себе. І якщо ти хочеш, щоб з малюка виросла впевнена у собі і спокійна людина, обов’язково хвали його. Підтримуй, не лай за двійки і ляпки в зошиті.

                      Пробудження школяра Не треба різко будити дитину, адже внаслідок цього вона може відчувати почуття неприязні до мами, яка вічно термосить, мучить його, стягує ковдру. Найкраще навчити школяра користуватися будильником. Якщо малюк все ще важко встає, не треба дражнити його «лежебокою» або лаяти… Створюй атмосферу добра і теплоти, включи голосніше радіо або улюблену музику дитини, посміхнися їй, поцілуй малюка. Пам’ятай про те, що якщо дитину кваплять, то вона буде робити все ще повільніше. Це її природна реакція організму, її зброя в боротьбі з розпорядком, який її не влаштовує. Повернення зі школи Не задавай питання, на які дітки дають звичні відповіді. Мова йде про фрази типу: «Як твої справи в школі, які оцінки отримав? – Все нормально… » Згадай себе, як іноді дратували ці питання, особливо коли твої оцінки не відповідали всім очікуванням з боку батьків. Поспостерігай за дитиною, зверни увагу, які емоції «написані» у чада на обличчі. Дай дитині відпочити, запитай, чим ти можеш їй допомогти, поговори про щось хороше, попліткуйте по душах. Це допоможе зблизити сім’ю.

                      Пора спати Молодших школярів краще за все укладати спати самим батькам. Важливо перед сном довірчо поговорити з малюком, заспокоїти страхи, уважно вислухати, показати, що ти його розумієш і підтримуєш. І тоді твій школяр прокинеться на наступний день в бойовому настрої!

                     Поради батькам учнів молодших класів щодо вивчення англійської мови вдома Повторюйте разом із дитиною вивчені на уроці слова та вирази у вигляді гри. Нехай дитина буде вашим учителем (якщо ви недостатньо володієте англійською або взагалі не володієте нею). Грайте у ті ігри, які були на уроці. Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь у вчителя. Якщо дитина погано запам‘ятовує слова та правила, учитель підкаже вам прийоми запам‘ятовування інформації. Якщо є можливість, купуйте дитині книжки для позакласного читання. Вибір книжки вам підкаже педагог. При цьому контролюйте процес читання та розуміння прочитаного. Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запам‘ятовуючи нові слова. Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови людині майже будь-якої професії. Якщо дитина не засвоїла навчальний матеріал через хворобу або через іншу поважну причину, одразу зверніться до вчителя. Він розповість вам, як організувати допомогу дитині вдома. За матеріалом порталу Мама-Тато.

Вступний бланк
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2025
Зробити безкоштовний сайт з uCoz